Home

predpoklad skúsený to bb nitra goly kľúčik vedec filter

Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej  Bystrice
Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej Bystrice

HC 05 Banská Bystrica HK Nitra ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes LIVE NAŽIVO

Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine  | Hokejový svet
Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine | Hokejový svet

HC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra | Športky.sk

Banská Bystrica vďaka gólom v úvode zápasu zdolala Nitru | HokejPortal.sk

Analýza zápasu Banská Bystrica – Nitra: „Barani“ sa tešia na domáce publikum

Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs.  Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský,  Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o
Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs. Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský, Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o

Nitra na úvod Tipsport ligy zvíťazila v repríze finále - Webnoviny.sk

LIVE : HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica / Tipos extraliga | Šport.sk

Nitra doma nestačila na Banskú Bystricu: Prehrala rozdielom jediného gólu,  FOTO
Nitra doma nestačila na Banskú Bystricu: Prehrala rozdielom jediného gólu, FOTO

Nitra : Banská Bystrica - ONLINE - LIVE - 4. finále | SPORTNET

Nitra vs. Banská Bystrica v 51. kole extraligy

VIDEO Banská Bystrica sa v oceliarskom kotli nezatavila, Nitra spravila s  Detvou rýchly proces | Športky.sk
VIDEO Banská Bystrica sa v oceliarskom kotli nezatavila, Nitra spravila s Detvou rýchly proces | Športky.sk

O troch bodoch rozhodli hráči Nitry už v prvej tretine

09.09. 2008, Nitra, Hokej HK Ardo Nitra - HC 05 Banská Bys… | Flickr

HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch -  NitraDeň.sk
HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch - NitraDeň.sk

Nitra vs. Banská Bystrica v 51. kole

Hokej: HK Nitra - HC'05 Banská Bystrica 5:2 v 24. kole - sumár, text (2) |  Šport7.sk
Hokej: HK Nitra - HC'05 Banská Bystrica 5:2 v 24. kole - sumár, text (2) | Šport7.sk

Góly prišli neskoro. Banskobystričania vstúpili do Ligy majstrov prehrou -  Ostatné - Hokej - Šport - Pravda
Góly prišli neskoro. Banskobystričania vstúpili do Ligy majstrov prehrou - Ostatné - Hokej - Šport - Pravda

Úvodný finálový zápas vyhrala Nitra, Banskú Bystricu zdolala 3:1 | SPORTNET

HK Nitra, HC 05 Banská Bystrica, hokej, play off - NitraDeň.sk

Tipsport liga: Banská Bystrica odchádza spokojná, Nitra fanúšikov  nepotešila! | Nový Čas
Tipsport liga: Banská Bystrica odchádza spokojná, Nitra fanúšikov nepotešila! | Nový Čas

Banská Bystrica hladko zdolala Nitru, Hohmann strelil tri góly |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Banská Bystrica hladko zdolala Nitru, Hohmann strelil tri góly | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja